Denizgülü Dantel Gecelik 1016

Denizgülü Dantel Gecelik 1016

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Özellikle fazla kilosu bulunan hanımlar için vazgeçilmez bir ürün. Göbek kısmınızı saklayacak olan bu model tamamen ayrıntılarda gizli. Göğüs kısmında kapalı bir dekolte kullanılıp tüm cazibe transparan oluşuna verilmiş. Göğüs kısmında fileli bir tarz ile donatılmış bu ürün alt kısımlar inildikten sonra dantel ile birleşiyor ve tamamen bol bir etek ile birleşiyor. Göğüs etrafının taşlar ile donatılarak verilen bu güzel sunum sayesinde hem sadelik, hem de hafif şıklık yaratılacak. Artık hem rahat hem de özel bir tasarım arıyorsanız daha fazla macera aramanıza gerek yok. Bu şık tasarım sizi hem zayıf gösterecek hem de harika bir güzellik yaratacaktır.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Dantel Gecelik 1016 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Dantel Gecelik 1016 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 1016 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-