Denizgülü Dantel Gecelik 249

Denizgülü Dantel Gecelik 249
DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Dantel Gecelik 249

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


İşte size çok şık bir üst ve alt takım. Tamamının tül üzerine puantiyeli işlenmiş bu model ile farklı bir ürüne sahip olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Üst kısımda üçgen biçimde göbek hizasında biten üst ile kombin edilmiş. Alt kısmı ayak bileklerin biraz üstünde başlıyor ve puantiye detaylarına burada da yer veriliyor. Her iki paçanın yan kısmında da açık pencere şeklinde bölüm var ve bu durum ayrı bir şıklıky aratıyor.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Dantel Gecelik 249 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Dantel Gecelik 249 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 249 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-