90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Dantel Gecelik 4010

Denizgülü Dantel Gecelik 4010

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Pembe rengin kullanılması ile dantel gecelik, genç görünümlü bir hava yakalamaktadır. Göğüs dekoltesinin yanı sıra yan anvelop kullanılarak aynı zamanda seksi bir görünüm kazanan gecelik modeli her türlü ten renginde harika bir uyum sergileyecektir. Verev inen etek uçlarında fırfır kullanarak hareket kazanması sağlanmıştır. Verev kesimli etek uçları sayesinde bacak boyunuz olduğundan daha uzun görünecektir. Farklı kombinler elde edebileceğiniz dantel gecelik ile siyah yada beyaz jartiyer takımlarınızı da kullanabilirsiniz. Siyah renk kullanmak istediğinizde geceliğinizin pembe rengi daha fazla ortaya çıkacaktır. Beyaz jartiyer kullanımında ise, renk geçişleri yumuşak olacak birbirini tamamlayacaktır. Küçük göğüslü bayanlar bu modeli özellikle tercih edebilirler.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Dantel Gecelik 4010 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Dantel Gecelik 4010 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 4010 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Dantel Gecelik 4010 ürünü faturada "DenizGülü 4010" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-