90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Desenli Straplez Büyük Beden Gecelik 5076

Denizgülü Desenli Straplez Büyük Beden Gecelik 5076

Bayanları eş veya partnerleri tarafından arzulanmasını sağlayan en önemli etken şüphesiz Erotik Kadın İç Giyim ürünleridir. Bu kategoride sitemizde özellikle ilgilisine hitap eden Erotik Büyük Beden Geceliklerinde en son kalite ve zarafet ön plana çıkmaktadır. Çünkü Erotik Büyük Beden Gecelik tasarımında ana etken çekicilik ve zarafetin arttırılmasıdır. Bu kapsamda DenizGülü markası özellikle Erotik Büyük Beden Gecelik üretiminde yakaladığı kalite ve şıklık sebebiyle büyük beğeni toplamıştır.


Straplez olarak tasarlanılan ve desenli bir mikro kumaşı olarak karşımıza çıkan büyük beden geceliğinin orta göğüs kısmında büyük bir fiyonk yer almaktadır. Bel kısmı hafif oturmakta ve alt etek kısmı ise birbirinin üzerine geçmiş simetrik bir kesim ile tamamlanmaktadır. Ön tarafı kısa olup arka kısmı biraz daha uzun olarak yapılan bu etek boyu ekstra bir hacim kazandırmış oluyor. Geceliğin sadece bir tarafında kol altı bölgesine pencere açılmış ve daha rahat bir form yakalanması sağlanılmıştır. Aynı desen arka kısımda da sade ve düz olarak kullanılmış ve basen altına kadar etek boyu devam etmektedir.

DenizGülü markasının Denizgülü Desenli Straplez Büyük Beden Gecelik 5076 modelinde de kullanılan malzemeler sebebiyle Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde kaliteyi ve çekiciliği karşılamaktadır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Büyük Beden Gecelik, renk seçeneklerine sahip.DenizGülü 5076 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Desenli Straplez Büyük Beden Gecelik 5076 ürünü faturada "DenizGülü 5076" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-