90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Geniş Göğüs Dekolteli Saten Gecelik 5129

Denizgülü Geniş Göğüs Dekolteli Saten Gecelik 5129

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Geniş göğüs dekoltesi ile boyundan bağlamalı olarak yapılan bu iç çamaşır modelinde ön kısım parlak mikro kumaş olarak tasarlanmış ve yan kısımlarında ise tüller kullanılmış. Arka kısmına da devam eden tüller yarı sırt dekoltesi ile desteklenmiş ve sırtı çapraz olarak bağlanarak hareket getirilmiş. İç çamaşıra ek olarak aynı kumaştan eldivende tasarlanılmış ve kombin tamamlanmıştır. Etek boyu ise basenlerin biraz daha altına inmekte ve hem rahat bir kullanım hem de şıklık vermektedir.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Geniş Göğüs Dekolteli Saten Gecelik 5129 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Geniş Göğüs Dekolteli Saten Gecelik 5129 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, Yeşil renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5129 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Geniş Göğüs Dekolteli Saten Gecelik 5129 ürünü faturada "DenizGülü 5129" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
69.6 TL   %46
37,62 TL
--Tükendi--