90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Göğüs Dekolteli Sabahlık Takım 5505

Denizgülü Göğüs Dekolteli Sabahlık Takım 5505

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.Gecelik Sabahlık Takımları arasında DenizGülü markasına ait Denizgülü Göğüs Dekolteli Sabahlık Takım 5505 modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu DenizGülü markasına ait Denizgülü Göğüs Dekolteli Sabahlık Takım 5505 modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü Göğüs Dekolteli Sabahlık Takım 5505 için, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 5505 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Göğüs Dekolteli Sabahlık Takım 5505 ürünü faturada "DenizGülü 5505" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
139.19 TL   %46
75,24 TL
--Tükendi--