Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Denizgülü İnce Askı Babydoll 5105 Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu DenizGülü markanın Denizgülü İnce Askı Babydoll 5105 modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Babydoll olarak tasarlanılmış bu ürün iki ayrı parçadan oluşmaktadır. Külot ve üst gecelik olarak sunula geceliğin göğüs kısmı ince askılar ile başlayıp v şeklinde göğüs dekoltesi yaratmaktadır. Göğsü kaplayan kısım dantel ile yapılmış ve altı transparan olarak kalmıştır. Orta kısımda bir fiyonk ile hareketlendirilen geceliğin orta göbek kısmı yine kalın bir tül ile kaplanmış ve etek kısmının altları ise tamamen dantel fırfır şeklinde yapılmıştır. Esnek bir kumaşa sahip olduğu için oldukça rahat ettirecektir. Külot kısmı ise ip tanga olarak yapılmış ve yine dantelin altından gizemli bir görüntü elde etmiştir. Sırt kısmı da hafif açık olarak tasarlanan gecelik basen boyuna kadar devam etmektedir.

DenizGülü markasının bu Denizgülü İnce Askı Babydoll 5105 model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Denizgülü İnce Askı Babydoll 5105, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5105 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü İnce Askı Babydoll 5105 ürünü faturada "DenizGülü 5105" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.