90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü İp Askılı Fırfırlı Büyük Beden Gecelik 5072

Denizgülü İp Askılı Fırfırlı Büyük Beden Gecelik 5072

Bayanları eş veya partnerleri tarafından arzulanmasını sağlayan en önemli etken şüphesiz Erotik Kadın İç Giyim ürünleridir. Bu kategoride sitemizde özellikle ilgilisine hitap eden Erotik Büyük Beden Geceliklerinde en son kalite ve zarafet ön plana çıkmaktadır. Çünkü Erotik Büyük Beden Gecelik tasarımında ana etken çekicilik ve zarafetin arttırılmasıdır. Bu kapsamda DenizGülü markası özellikle Erotik Büyük Beden Gecelik üretiminde yakaladığı kalite ve şıklık sebebiyle büyük beğeni toplamıştır.


Büyük beden gecelik olarak sunulan bu tüller ile çevrili gecelik oldukça rahat kullanım imkânı veriyor. İnce ip askısı ile ve üçgen göğüs yapısı alt kısımlara doğru inen bol etek yapısı büyük beden iç çamaşırı arayanlar için büyük bir rahatlık sunacaktır. Göğüs ortasında olan kurdelesi ve etek altında olan fırfırı ile daha dolu dolu görünen bu modelin arka kısmı ise tamamen dekolteli olarak yapılmıştır. Arka kısmın birleştiği ilk noktadan itibaren uzun bir yırtmaç olarak kullanılmış ve böylelikle pencereli diyebileceğiniz bir dekolte yaratılmıştır. Tül bitişlerinde olan fırfırlar ise yine burada da ön plana çıkıyor

DenizGülü markasının Denizgülü İp Askılı Fırfırlı Büyük Beden Gecelik 5072 modelinde de kullanılan malzemeler sebebiyle Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde kaliteyi ve çekiciliği karşılamaktadır.

M, L, XL, XXL, 3XL bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Büyük Beden Gecelik, Yeşil renk seçeneklerine sahip.DenizGülü 5072 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü İp Askılı Fırfırlı Büyük Beden Gecelik 5072 ürünü faturada "DenizGülü 5072" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
79.09 TL   %46
42,75 TL
--Tükendi--