90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Kırmızı Çizgili Dantel Gecelik 5122

Denizgülü Kırmızı Çizgili Dantel Gecelik 5122

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


İnce askılı ve açık formlardaki göğüs dekoltesi tamamen dantel olarak ele alınmış ve hemen göğüs altından başlayarak kırmızı çizgili örümcek ağı şekilli danteli ön plana çıkmayı başarmış. Kısa etek formunun uçlarında da yine dantel kullanılmış ve göğüs arasında kurdele detayı ile hareketlendirilmiştir. Arka kısmı ise sırt dekolteli ve yine aynı zamanda yanlardan göğüslerin görünebileceği şekilde tasarlanmış ve basen altına kadar etek boyu indirilmiştir. Yine arka kısmı tamamen kırmızıçizgili tül olarak kullanılmış ve transparanlık öne çıkarılmıştır. Oldukça sade olan bu tasarım esnek tül yapısı ile büyük rahatlık verecektir.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Kırmızı Çizgili Dantel Gecelik 5122 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Kırmızı Çizgili Dantel Gecelik 5122 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, Siyah renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5122 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Kırmızı Çizgili Dantel Gecelik 5122 ürünü faturada "DenizGülü 5122" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
56.94 TL   %46
30,78 TL
--Tükendi--