Denizgülü Leopar Desenli Jartiyer Takım 5042

Denizgülü Leopar Desenli Jartiyer Takım 5042
DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Leopar Desenli Jartiyer Takım 5042

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Fantazi Jartiyerli Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Fantazi Jartiyerli Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


İnce askı ile göğüs kısmına inen ve göğüs ortasında bir fiyonk ile hareketlendirilen geceliğin orta kısmı kumaş ile tamamlandıktan sonra yan kısımlarında ise iç gösteren ince bir tül kullanılmıştır. Toplamda 3 parça olan bu gecelik takımının ayrıca tanga külotu ve yine onu tamamlayacak olan jartiyer takımı ile tamamlanması seksi bir gecelik elde edilmesini sağlıyor. Arka kısmında ise hafif bir sırt dekoltesi ve sonrasında basen altına kadar inen ve vücut formuna oturan bu geceliğin yine arka kısmı kumaş yan kısımlarında tül detayları kullanarak tamamlanılıyor. Oldukça rahat ve kullanışlı olan bu gecelik hafif esnek yapısı ile de tercih edikecektir.

DenizGülü markasının Denizgülü Leopar Desenli Jartiyer Takım 5042 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak DenizGülü markasının Denizgülü Leopar Desenli Jartiyer Takım 5042 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Jartiyerli Takım için, Siyah renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

DenizGülü 5042 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Fantazi Takımlar

69,60 TL   %46
37,62 TL
--Tükendi--