Denizgülü Önden Yırtmaçlı Erotik Tül Gecelik 5104

Denizgülü Önden Yırtmaçlı Erotik Tül Gecelik 5104
DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Önden Yırtmaçlı Erotik Tül Gecelik 5104

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


İki rengin birleşmesi ile ortaya çıkan fırfırlı gecelik ile dantel farkını yaşayacaksınız. Özellikle göğüs kısmı tamamen dantel olarak tasarlanılmış ve çift askılar ile göğüs altına indirilen bir başka kalın bant ile tasarım haline getirilmiş. Göğüs altından itibaren önü açık olarak kullanılan fırfırlı tuniğinin yine kenarlarında fırfırlar yapılarak dikkat çekilmesi istenmiş ve iki katlı tülü ile oldukça hacimli bir hava almıştır. Alt külot kısmı ip tanga olarak tasarlanılmış ve tunik, basenleri örterek külodun gizemli kalmasını sağlamıştır. Transparan tül olması sebebi ile hatlar görünmekte ve arka kısımda da yine siyah göğüs arkası olarak tasarlanılıp alt kısımlarda şeffaf tüller ile devam etmektedir.


Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Önden Yırtmaçlı Erotik Tül Gecelik 5104 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Önden Yırtmaçlı Erotik Tül Gecelik 5104 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5104 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

Tükendi-