90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Petrol Rengi Sabahlık Takım 5500

Denizgülü Petrol Rengi Sabahlık Takım 5500

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.Gecelik Sabahlık Takımları arasında DenizGülü markasına ait Denizgülü Petrol Rengi Sabahlık Takım 5500 modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu DenizGülü markasına ait Denizgülü Petrol Rengi Sabahlık Takım 5500 modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Petrol renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü Petrol Rengi Sabahlık Takım 5500 için, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 5500 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Petrol Rengi Sabahlık Takım 5500 ürünü faturada "DenizGülü 5500" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
139.19 TL   %46
75,24 TL
--Tükendi--