90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Saçaklı Erotik Tül Gecelik 5018

Denizgülü Saçaklı Erotik Tül Gecelik 5018

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Erotik gecelik takımı saçaklı kumaştan oluşmaktadır. Mavi rengin göz aldığı tasarımda bel altı ve kol aksesuarlarında pullu kumaş kullanılarak ışığın gücü yansıtmaktadır. Boyundan bağlamalı gecelik göğüs bölgesinde de saçaklı kumaş kullanılarak, göğüslerin iri ve çarpıcı bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır. Yaka detayı ile oluşturulan pencere dekolte göğüs altı kemerine kadar uzanmaktadır. Geceliğin arka kısmında ise, bağlamalı geçiş kullanılmıştır. İp görünümlü çamaşır, saçaklı kumaşı tamamlayan görünümdedir. Kendine güvenli bayanların tercih etmekten haz duyacağı erotik gecelik takımı her renk cilt tipinde oldukça çekici ve davetkar duracaktır. Kol aksesuarları ile iddialı bir görünüm kazanan geceliğini, çeşitli saç aksesuarları ile de bütünleyebilirsiniz.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Saçaklı Erotik Tül Gecelik 5018 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Saçaklı Erotik Tül Gecelik 5018 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5018 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Saçaklı Erotik Tül Gecelik 5018 ürünü faturada "DenizGülü 5018" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-