Denizgülü Sarının İnceliği 5010

Denizgülü Sarının İnceliği 5010
DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Sarının İnceliği 5010

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Tek parçadan oluşan mayoKİNİ görünümündeki body, dore ve siyah renklerinden oluşmaktadır. Deri görünümlü ve siyah biyeler ile geçişleri belirginleştirildiği bu modelde kol aksesuarı da ürünle birlikte gönderilecektir. Siyah-dore, beyaz-dore gibi tercih ett [...]

Dünyaca ünlü DenizGülü markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Denizgülü Sarının İnceliği 5010 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. DenizGülü markasının Denizgülü Sarının İnceliği 5010 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

M, L, XL bedenleri mevcut olan Denizgülü Sarının İnceliği 5010, Siyah, Sarı, Kırmızı, Gri renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.DenizGülü 5010 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

50,62 TL   %46
27,36 TL
--Tükendi--