90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Saten Gecelik 1556

Denizgülü Saten Gecelik 1556

Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.


Puantiyeyi kim sevmez ki? En güzel tasarımların buluştuğu puantiye desenler şimdide gecelik modellerinde sizlere sunuluyor. Hem nostaljik bir hava yaratan hem de şıklık sunan bu tasarımın üstelik etek kısmında ise katkat yapılmış bir hareketlilik mevcut. İnce askılı şekilde inen ve farklı renkler ile de sizlerle buluşan bu modeli mutlaka denemelisiniz. Hem eskiye geri dönüş hem de yeni dönemde puantiye modelini yaşatmak istiyorsanız bedeninize göre olan ve istediğiniz renk seçeneğini seçip sipariş verebilirsiniz.

Özellikle DenizGülü markasına ait Gecelik modelleri arasında Denizgülü Saten Gecelik 1556 Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. DenizGülü markasına ait Denizgülü Saten Gecelik 1556 ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.DenizGülü 1556 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Saten Gecelik 1556 ürünü faturada "DenizGülü 1556" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-