90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Seksi Fırfırlı Tül Gecelik 5006

Denizgülü Seksi Fırfırlı Tül Gecelik 5006
DenizGülü 2017 Koleksiyonu: Denizgülü Seksi Fırfırlı Tül Gecelik 5006

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Tül Gecelik modellerinde gerek kullanılan tül vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Tül Gecelikler arasında DenizGülü markasının Denizgülü Seksi Fırfırlı Tül Gecelik 5006 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran DenizGülü markasının tasarımları, hem de DenizGülü markasının ürün kalitesi size Denizgülü Seksi Fırfırlı Tül Gecelik 5006 ürününü önermemizi sağlamaktadır.


Kat Kat fırırlı eteği ile sizi masallar alemine götürecek, beyaz üzerine pembe detaylar ile görünümüne adeta pamuk şeker havası verilmiş tül gecelik takımına görsel de bulunan iki adet tül eldiven aksesuarda dahildir. Göğüs ve ölçülü sırt dekoltesi ile masum ve seksi bir görünümde olan tasarım, özel gün ve geceleriniz için korkmadan kullanacağınız parçalar arasında yer alacaktır. Sabahlık kullanımına ihtiyaç duymayacağınız bu model de, tül gecelik takımınıza uygun beyaz jartiyer takımı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda size gönderilecek olan tül aksesuarlarınızı da farklı kombinlerde kullanarak yararlanabilirsiniz. Hafif göbekli ve kalçalı bir bayan iseniz, bu kesimdeki bir gecelik kusurlarınızı kapatmanızda çok faydalı olacaktır. Bunun yanı sıra ip askılar ile desteklenen göğüs dekoltesi ile geniş ve dik omuzlara sahip olarak, orantılı vücut hatlarında görüneceksiniz.

DenizGülü markası bu Denizgülü Seksi Fırfırlı Tül Gecelik 5006 model ürününde şıklığı, zarafeti ve tül'ün erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

Beyaz, Sarı, Yeşil, Vizon renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü Seksi Fırfırlı Tül Gecelik 5006 için, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 5006 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Seksi Fırfırlı Tül Gecelik 5006 ürünü faturada "DenizGülü 5006" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 DenizGülü Gecelik

47.09 TL   %41
27,70 TL
--Tükendi--