Denizgülü Siyah Bolero Fantazi Gecelik Takımı 1003

Denizgülü Siyah Bolero Fantazi Gecelik Takımı 1003
DenizGülü 2019 Koleksiyon: Denizgülü Siyah Bolero Fantazi Gecelik Takımı 1003

Fantazi Takımlar arasında Fantazi Gecelik Takımları ürün çeşitliliği ve marka kalitesine göre farklılık göstermektedir. Çünkü Fantazi Gecelik Takımları arasındaki külotlar, sutyenler gibi farklı kıyafetler ile kombine olabilmektedir. Bu sayede bayan vücudunun istenen farklı bölgeleri daha fazla ön plana çıkarılmış olmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak Fantazi Takımlar kategorisinde satışa sunduğumuz tüm Fantazi Gecelik Takımlarını en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.


Ürünümüz 2 parçadan oluşmaktadır Bolero ve külot. Çorap paket içeriğine dahil değildir

Özellikle ülkemizde kalitesi ve tasarımı bakımından büyük beğeni toplamış olan DenizGülü markası en kaliteli markalar arasındadır. Bu markanın Denizgülü Siyah Bolero Fantazi Gecelik Takımı 1003 modelinde Fantazi Gecelik Takımı hem şıklık ve zarafet, hem de estetik ve erotik çekicilik bir arada sunulmaktadır. DenizGülü markasına ait Denizgülü Siyah Bolero Fantazi Gecelik Takımı 1003 modeli kullanılan malzeme ve tasarım konusunda Fantazi Takımlar kategorisinde eşsizdir.

S/M, L/XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Gecelik Takım için, Siyah renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

DenizGülü 1003 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Siyah Bolero Fantazi Gecelik Takımı 1003 ürünü faturada "DenizGülü 1003" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.