90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Siyah Puantiyeli Büyük Beden Gecelik 5070

Denizgülü Siyah Puantiyeli Büyük Beden Gecelik 5070

Bayanları eş veya partnerleri tarafından arzulanmasını sağlayan en önemli etken şüphesiz Erotik Kadın İç Giyim ürünleridir. Bu kategoride sitemizde özellikle ilgilisine hitap eden Erotik Büyük Beden Geceliklerinde en son kalite ve zarafet ön plana çıkmaktadır. Çünkü Erotik Büyük Beden Gecelik tasarımında ana etken çekicilik ve zarafetin arttırılmasıdır. Bu kapsamda DenizGülü markası özellikle Erotik Büyük Beden Gecelik üretiminde yakaladığı kalite ve şıklık sebebiyle büyük beğeni toplamıştır.


Geniş ve rahat kalıbı için büyük beden gecelik olarak gayet kullanışlı olan bu tasarımın göğüs kısmı dantel ile çevrilip alt kısmı ise puantiyeli tüller ile donatılmış. Hemen göğüs altından biraz bollaşmaya başlayarak basen altına doğru inen eteklerinin bir tarafına ise uzun bir yırtmaç açılmış ve daha rahat ve alımlı bir hareket kazandırma hedeflenmiştir. İp tanga olarak tasarlanılan bu modelin arka kısmı da hafif sırt dekolteli ve yine tamamı puantiyeli tül olarak tasarlanılmıştır. Kumaş olarak oldukça rahat ve esnek bir tül yapısına sahiptir.

DenizGülü markasının Denizgülü Siyah Puantiyeli Büyük Beden Gecelik 5070 modelinde de kullanılan malzemeler sebebiyle Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde kaliteyi ve çekiciliği karşılamaktadır.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Büyük Beden Gecelik, renk seçeneklerine sahip.DenizGülü 5070 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Siyah Puantiyeli Büyük Beden Gecelik 5070 ürünü faturada "DenizGülü 5070" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-