90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Siyahın Gücü 5107

Denizgülü Siyahın Gücü 5107

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


Parlak kumaşı ile öne çıkan jartiyer takımı özellikle derin göğüs dekoltesi ile farklı bir boyut kazanmıştır. Orta kısımda yapılan fiyonk ile hareketlik kazanan takımın alt kısmı ise düz renkte yapılmış ve göğüs altından inen şeritler ile takıma hareketlilik kazandırılmıştır. Etek boyunun hafif uzun olması ve ucunda olan dantellerin jartiyer ile uyum sağlaması ve kullanışlı olması artı bir özellik olarak öne çıkıyor Jartiyer takımının arkası ise oldukça cesur bir sırt dekoltesine sahiptir ve takım sıra dışı eldivenleri ile daha göze çarpan bir takım olarak sunulmaktadır. Etek kısmı basenleri tam olarak sarmakta ve esnek kumaşı ile sizlere rahatsızlık vermemektedir.

Bu Erotik Kostümler alanında DenizGülü markasının ürettiği Denizgülü Siyahın Gücü 5107 modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik DenizGülü marka Denizgülü Siyahın Gücü 5107 modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

bedenleri mevcut olan Denizgülü Siyahın Gücü 5107, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.DenizGülü 5107 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Siyahın Gücü 5107 ürünü faturada "DenizGülü 5107" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-