90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Straplez Tül Gecelik 5020

Denizgülü Straplez Tül Gecelik 5020

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Tül Gecelik modellerinde gerek kullanılan tül vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Tül Gecelikler arasında DenizGülü markasının Denizgülü Straplez Tül Gecelik 5020 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran DenizGülü markasının tasarımları, hem de DenizGülü markasının ürün kalitesi size Denizgülü Straplez Tül Gecelik 5020 ürününü önermemizi sağlamaktadır.


Oldukça hoş bir tasarıma sahip olan bu geceliğin ilk göze çarpan detayı ise boynundaki kumaş oluyor. Geceliğe ayrı bir hava katan bu mini şal sonrasında ise gecelik straples olarak tasarlanılmış ve hemen göğüs bitiminin altına kadar çizgili bir tül kullanılmış. Göğüs altından başlayarak basen altlarına kadar devam eden etek boyu ise ön kısımda asimetrik şekilde kesilmiş ve böylelikle ön kısımdan bir dekolte elde edilmiştir. Arka kısmında ise oldukça cesur bir sırt dekoltesi bırakılmış ve içindeki ip tangayı gösterecek şekilde ince bir tül kullanılmıştır. Basen altında biten ve arka kısmı tamamen düz olarak kesilen bu gecelik ile oldukça rahat kullanım yapabilir.

DenizGülü markası bu Denizgülü Straplez Tül Gecelik 5020 model ürününde şıklığı, zarafeti ve tül'ün erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü Straplez Tül Gecelik 5020 için, bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 5020 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Straplez Tül Gecelik 5020 ürünü faturada "DenizGülü 5020" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-