Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Tül Gecelik modellerinde gerek kullanılan tül vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Tül Gecelikler arasında DenizGülü markasının Denizgülü Tül Gecelik 4006 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran DenizGülü markasının tasarımları, hem de DenizGülü markasının ürün kalitesi size Denizgülü Tül Gecelik 4006 ürününü önermemizi sağlamaktadır.


Saten kumaşlar her kadının ilgisini çekmeyi başarmış olsa da, her kadın da şunu bilir ki; saten kumaşlar vücut hatlarının tüm kusurlarını ortaya koymaktadır. Bu durumda vücut hatlarınızda kapanmasını istediğiniz kusurlar var ise, saten ve ikinci kumaşın kullanıldığı saten gecelik modellerinden yararlanarak arzu ettiğiniz görünüme ulaşmanız mümkündür. Kırmızı ve siyahın kullanıldığı model ön duruşunda birkaç parçadan oluştuğu izlenimini verse de tek parçadır. Tül ile saten kullanımı oldukça iddialı ve renk geçişleri keskindir. Parlak kırmızı saten kumaşın göğüs ve bel kısmında çapraz olarak kullanılmış olması, yan duruş etkisini arttırmakta ve beden olarak ince görünümü sağlamaktadır. Saten gecelik modelleri arasından seçim yaparken bu tür renk geçişleri ve kesim detaylarının ön plana çıktığı modeller seçerek, kendinize uygun ve kusurları örtücü ürünlerden faydalanabilirsiniz.

DenizGülü markası bu Denizgülü Tül Gecelik 4006 model ürününde şıklığı, zarafeti ve tül'ün erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

Siyah, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü Tül Gecelik 4006 için, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 4006 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Tül Gecelik 4006 ürünü faturada "DenizGülü 4006" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.