Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Tül Gecelik modellerinde gerek kullanılan tül vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Tül Gecelikler arasında DenizGülü markasının Denizgülü Tül Gecelik 4018 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran DenizGülü markasının tasarımları, hem de DenizGülü markasının ürün kalitesi size Denizgülü Tül Gecelik 4018 ürününü önermemizi sağlamaktadır.


Tül ve dantelin birbirine geçişi ile desteklenmiş siyah erotik gecelik göğüs bölgesindeki pencere görümlü dekolteler ile baştan çıkarıcı bir görünüm kazanmıştır. Göğüs altından bel bölgesine doğru inen dekolte kısmı ise siyah fırfırlı bant ile desteklenmiştir. Bol dekolteli erotik geceliklerden hoşlananlar için siyahın vazgeçilmezliği kesim detayları ile bir bütün oluşturmaktadır. Gecelik modelinin arka kısmında da düz bir kesim olmasına rağmen iki farklı kumaş türü kullanılmıştır. Kalça bölgesinde kullanılan dantel kumaş bel ve kalça görüntüsünün birbirinden ayrılarak basen ve kalçayı daha ön plana çıkarmıştır. Tek başına oldukça iddialı görünümde olan geceliğin aksesuar ve ya jartiyer desteğine ihtiyacı yoktur. Baştan çıkarıcı görünümü ile coşkulu dekolteleri bir arada sevenler için iyi bir tercih olacaktır

DenizGülü markası bu Denizgülü Tül Gecelik 4018 model ürününde şıklığı, zarafeti ve tül'ün erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

Siyah, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü Tül Gecelik 4018 için, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 4018 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Tül Gecelik 4018 ürünü faturada "DenizGülü 4018" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.