Denizgülü Tül Gecelik 4018

Denizgülü Tül Gecelik 4018
DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Tül Gecelik 4018

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Tül Gecelik modellerinde gerek kullanılan tül vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Tül Gecelikler arasında DenizGülü markasının Denizgülü Tül Gecelik 4018 ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran DenizGülü markasının tasarımları, hem de DenizGülü markasının ürün kalitesi size Denizgülü Tül Gecelik 4018 ürününü önermemizi sağlamaktadır.


Tül ve dantelin birbirine geçişi ile desteklenmiş siyah erotik gecelik göğüs bölgesindeki pencere görümlü dekolteler ile baştan çıkarıcı bir görünüm kazanmıştır. Göğüs altından bel bölgesine doğru inen dekolte kısmı ise siyah fırfırlı bant ile desteklenmiştir. Bol dekolteli erotik geceliklerden hoşlananlar için siyahın vazgeçilmezliği kesim detayları ile bir bütün oluşturmaktadır. Gecelik modelinin arka kısmında da düz bir kesim olmasına rağmen iki farklı kumaş türü kullanılmıştır. Kalça bölgesinde kullanılan dantel kumaş bel ve kalça görüntüsünün birbirinden ayrılarak basen ve kalçayı daha ön plana çıkarmıştır. Tek başına oldukça iddialı görünümde olan geceliğin aksesuar ve ya jartiyer desteğine ihtiyacı yoktur. Baştan çıkarıcı görünümü ile coşkulu dekolteleri bir arada sevenler için iyi bir tercih olacaktır

DenizGülü markası bu Denizgülü Tül Gecelik 4018 model ürününde şıklığı, zarafeti ve tül'ün erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

Siyah, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan Denizgülü Tül Gecelik 4018 için, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.DenizGülü 4018 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Gecelik

50.62 TL   %46
27,36 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!