90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Yılan Derisi Desenli Yandan Bağlamalı Saten Gecelik 5110

Denizgülü Yılan Derisi Desenli Yandan Bağlamalı Saten Gecelik 5110

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Sunu deri olan kumaşı hem rahat kullanım sağlıyor hem de parlak formu ile göz alıyor. Straples olarak yapılan ve mini bir formda kullanılan iç çamaşırın orta kısmı düz olarak inerken, yan kısımları ise çapraz şekilde bağlanmış ve ince bir ip geçirilerek aşağıda fiyonk olarak buluşmuştur. Bu formu sayesinde kilonuza göre daha dar ya da geniş yapabilme şansını elde etmiş oluyorsunuz. Yanında ayrıca ek olarak verilen eldiven kolluklar ise yine aynı kumaş ile yapılmış ve parlak görüntü burada da devreye girmiştir. Aynı zamanda eldivenin orta kısmında boşluk bırakılarak rahat hareket etmenizi ve eldivenlerinizi çıkarma hissiniz de ortadan kaldırılmış oluyor.

Özellikle ülkemizde DenizGülü markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Denizgülü Yılan Derisi Desenli Yandan Bağlamalı Saten Gecelik 5110 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. DenizGülü markasının Denizgülü Yılan Derisi Desenli Yandan Bağlamalı Saten Gecelik 5110 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, Yeşil renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5110 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Yılan Derisi Desenli Yandan Bağlamalı Saten Gecelik 5110 ürünü faturada "DenizGülü 5110" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
79.09 TL   %46
42,75 TL
--Tükendi--