Denizgülü Yılan Pulu Desenli Gecelik 5001

DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Yılan Pulu Desenli Gecelik 5001

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Denizgülü Yılan Pulu Desenli Gecelik 5001 Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu DenizGülü markanın Denizgülü Yılan Pulu Desenli Gecelik 5001 modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Yılan pulu deseni ile deri kumaş kullanılarak tasarlanan babydol havasındaki bu model baştan çıkarıcılığın resmini karşımıza tekrardan koymaktadır. Keskin tasarım çizgilerinin göğü ve bel kısmında deri kemerler ile desteklendiği model, erotik gecelik modelleri arasında seçkin bir görünüme sahiptir. Özellikle kalça bölgesindeki kusurları saklamayı düşünen bayanlar bu tasarımdan faydalanmalıdır. Baydolün arka kesiminde şort ve bustiyer algısı yaratılarak spor bir görünüme de sahiptir. Göbek bölgesine kadar inen derin göğüs dekoltesi ile partnerinizin başını döndüreceksiniz. Erotik gecelik modelleri arasında buna benzer tasarımlar bulmak zor olabilir. Aynı zamanda boğazdan bağlamalı kalın askıları da göğsünüzün toparlanmasında yardımcı olacaktır.

DenizGülü markasının bu Denizgülü Yılan Pulu Desenli Gecelik 5001 model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

M, L, XL, bedenlere sahip Denizgülü Yılan Pulu Desenli Gecelik 5001, Siyah renk seçeneklerine sahip.

DenizGülü 5001 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

69,60 TL   %46
37,62 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün