Denizgülü Zebra Desenli Jartiyer 5119

DenizGülü 2016 Koleksiyonu: Denizgülü Zebra Desenli Jartiyer 5119

Gece hayatını renklendirmek isteyen tüm bayanlar için birçok farklı Erotik Kadın İç Giyim ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen ürün Erotik Jartiyerdir. Çünkü bu Erotik Jartiyerler bayan vücudunda erotik çekiciliği bulunan bölgelerin daha da belirginleşmesini sağlayarak ön plana çıkarmaktadır. Bu sayede erotik çekicilik arttırılarak, evlilik hayatı renklendirilmeye çalışılmaktadır.


İnce askılı olarak yapılan bu iç çamaşır göğsü istenilen forma sokmak için kalıplar ile yapılmış ve ön kısımdan bir fiyonk ile süslenmiştir. Jartiyerin ön kısmında simli park bir tül kullanılmış ve yan taraf ile göğüslerde de zebra deseni olarak mikro kumaş kullanılmıştır. Etek kısmı basen üstünde bitmekte ve fırfır ile desteklenmektedir. Aynı zebra kumaşı ile uygun bir eldiven kullanılarak daha gösterişli bir hale getirilmiştir. Aynı zamanda jartiyer için uygun olan çorabı da oldukça kaliteli ve şık bir şekilde tasarıma katılmıştır. Jartiyer takımı arka kısmı da tamamen zebra deseni ile çevrelenmiş ve yine etek kısmı simli parlak tüm ile fırfır olarak kullanılmıştır.

Özellikle Erotik Jartiyer ürünlerinde DenizGülü markasının kalitesi tüm bayanlarca bilinmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak DenizGülü markasının ürünlerini sizlere en uygun fiyatlı olarak sunmaktayız. Bu markanın Denizgülü Zebra Desenli Jartiyer 5119 modeli ürününde de erotik çekiciliği ön plana çıkaracak tasarım ve malzemeler kullanılmıştır.

M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Jartiyer, Siyah renk seçeneklerine sahip.DenizGülü 5119 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

2016 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

79,09 TL   %46
42,75 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün