90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Denizgülü Zebra Desenli Jartiyer 5119

Denizgülü Zebra Desenli Jartiyer 5119

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Jartiyer Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Jartiyer Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


İnce askılı olarak yapılan bu iç çamaşır göğsü istenilen forma sokmak için kalıplar ile yapılmış ve ön kısımdan bir fiyonk ile süslenmiştir. Jartiyerin ön kısmında simli park bir tül kullanılmış ve yan taraf ile göğüslerde de zebra deseni olarak mikro kumaş kullanılmıştır. Etek kısmı basen üstünde bitmekte ve fırfır ile desteklenmektedir. Aynı zebra kumaşı ile uygun bir eldiven kullanılarak daha gösterişli bir hale getirilmiştir. Aynı zamanda jartiyer için uygun olan çorabı da oldukça kaliteli ve şık bir şekilde tasarıma katılmıştır. Jartiyer takımı arka kısmı da tamamen zebra deseni ile çevrelenmiş ve yine etek kısmı simli parlak tüm ile fırfır olarak kullanılmıştır.

DenizGülü markasının Denizgülü Zebra Desenli Jartiyer 5119 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak DenizGülü markasının Denizgülü Zebra Desenli Jartiyer 5119 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Jartiyer Takım için, Siyah renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

DenizGülü 5119 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Denizgülü Zebra Desenli Jartiyer 5119 ürünü faturada "DenizGülü 5119" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
79.09 TL   %46
42,75 TL
--Tükendi--