Don Moris Dm220332 Erkek Tanga

Don Moris Dm220332 Erkek Tanga

Bayanlar arasında popüler olan erotik iç giyim ürünlerinin erkekler için olan Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinden Fantazi Erkek Külotlar birçok farklı unsuru bir arada bulundurmaktadır. Erkek bedenine uygun olan deri, saten vb. kumaşlar ile üretilen bu Fantazi Erkek Külotlar evliliklerine renk katmak isteyen veya eşlerini şaşırtmak isteyen erkekler tarafından tercih edilmektedir.


Erkeklere özel arkasıtangaşeklinde ince olarak tasarlanmışstring. Esnek ve özel kumaşıile fantazi ve fark arayanların tercihi Don Moris kolleksiyonundan size özel İç Giyim.

Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinde kalitesi ve tasarımları ile ön plana çıkan Don Moris markası birçok farklı Fantazi Erkek Külotları sunmaktadır. Ancak Don Moris Dm220332 Erkek Tanga modeli kullanılan malzeme ve ürünün tasarımı sebebiyle ayrıca beğenilmektedir. Don Moris markasına ait Don Moris Dm220332 Erkek Tanga modelini sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Erkek Külotlar, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Don Moris 2919 Fantazi Erkek İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-