90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Don Moris Dm220366 Transparan Ağ Kısmı Açık Pantalon

Don Moris Dm220366 Transparan Ağ Kısmı Açık Pantalon

Bayanlar arasında popüler olan erotik iç giyim ürünlerinin erkekler için olan Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinden Fantazi Erkek Külotlar birçok farklı unsuru bir arada bulundurmaktadır. Erkek bedenine uygun olan deri, saten vb. kumaşlar ile üretilen bu Fantazi Erkek Külotlar evliliklerine renk katmak isteyen veya eşlerini şaşırtmak isteyen erkekler tarafından tercih edilmektedir.


Transparan esnek kumaştan üretilmişfantazi erkek pantalon. Ön ve arka ağkısmıaçıktır. Don Moris özel kolleksiyonundan fantazi giyinmeyi sevenler için ideal bir ürün. Tanga ürüne dahil değildir.

Fantazi Erkek İç Giyim ürünlerinde kalitesi ve tasarımları ile ön plana çıkan Don Moris markası birçok farklı Fantazi Erkek Külotları sunmaktadır. Ancak Don Moris Dm220366 Transparan Ağ Kısmı Açık Pantalon modeli kullanılan malzeme ve ürünün tasarımı sebebiyle ayrıca beğenilmektedir. Don Moris markasına ait Don Moris Dm220366 Transparan Ağ Kısmı Açık Pantalon modelini sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Erkek Külotlar, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Don Moris 2934 Fantazi Erkek İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Don Moris Dm220366 Transparan Ağ Kısmı Açık Pantalon ürünü faturada "Don Moris 2934" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-