Emay 5102 Dikişsiz Sexy Elbise

Emay 5102 Dikişsiz Sexy Elbise

2019 Emay Seksi Elbiseler ve Takımlar

92.18 TL   %33
61.45 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Görseldeki Ürün-M
150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Emay 2019 Koleksiyon: Emay 5102 Dikişsiz Sexy Elbise
Seksi Mini Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi mini elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Emay 5102 Dikişsiz Sexy Elbise

Masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi mini elbiseler ile mümkündür. Emay iç giyim seksi mini elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Emay 5102 Dikişsiz Sexy Elbise modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Emay iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

S, M, L, XL bedenleri mevcut olan Emay 5102 Dikişsiz Sexy Elbise, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Emay 5102 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Emay 5102 Dikişsiz Sexy Elbise ürünü faturada "Emay 5102" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.