90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Emay Dantelli Destekli Sütyen Takım 952

Emay Dantelli Destekli Sütyen Takım 952
Emay 2017 Koleksiyon: Emay Dantelli Destekli Sütyen Takım 952

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Emay markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Emay Dantelli Destekli Sütyen Takım 952 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Emay markasının Emay Dantelli Destekli Sütyen Takım 952 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Beyaz renk seçeneği\seçenekleri sunan Emay Dantelli Destekli Sütyen Takım 952 için, 85B bedenleri bulunmaktadır.Emay 952 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Emay Dantelli Destekli Sütyen Takım 952 ürünü faturada "Emay 952" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Emay Sütyen Takımları

61,03 TL   %41
35,90 TL
Sepete Ekle
90 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün