Emay 2019 Koleksiyon: Emay Straplez Erotik Toparlayıcı Atlet 5083

Fantazi Takımlar kategorisinde erkeklerin dikkatini en çok çeken ürün şüphesiz Fantazi Atlet Takımlarıdır. Çünkü bu ürünler, kadın vücudunun cezbediciliği yüksek olan bölgelerini ön plana çıkaran şeffaf ve dekolteli olabilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere evliliğinizi renklendirecek Fantazi Takımlar arasından en uygun fiyatlı Fantazi Atlet Takım ürünlerini sunmaktayız. Bu bağlamda Emay markasına ait Emay Straplez Erotik Toparlayıcı Atlet 5083 modeli tüm bayan ihtişamını göz önüne serebilen bir üründür. Gerek Emay markasının kalitesinin beğenilmiş ve tasdiklenmiş olası ve gerekse de ortaya konan Emay Straplez Erotik Toparlayıcı Atlet 5083 modelinde ki tasarım ile büyük beğeni toplamaktadır.


%92 Polyamid, %8 Elastan

Kutusunda orijinal üründür. EMAY korse tarafından Türkiye'de üretilmiştir. 


S, M bedenleri mevcut olan Emay Straplez Erotik Toparlayıcı Atlet 5083, Siyah, Kırmızı, Fuşya renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Emay 5083 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Emay Straplez Erotik Toparlayıcı Atlet 5083 ürünü faturada "Emay 5083" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.