Us. POLO Assn. 2017-2018 Sonbahar Kış Koleksiyon: Erkek Çocuk Pijama Takım Us. POLO Assn. US-121

Çocuklar için rahat bir uyku önemli konuların başında gelmektedir. İster yaz mevsimi olsun ister kış mevsimi çocuklar uyurken rahat uyuyabilecekleri, yapısında pamuk gibi ter emiciliği yüksek doğal malzemelerden imal edilmiş Erkek Çocuk Pijamaları tercih edilmelidir. Sitemiz üzerinden Erkek Çocuk Giyimi kategorisi altında satışa sunduğumuz tüm Erkek Çocuk Pijama ürünleri en son kalite ve çocukların beğenisini kazanacak derecede güzel tasarıma sahiptir.Us. POLO Assn. markası özellikle Erkek Çocuk Pijama ürünlerinde yakaladığı kalite ile büyük beğeni toplamıştır. Bu bağlamda Us. POLO Assn. markasına ait Erkek Çocuk Pijama Takım Us. POLO Assn. US-121 ürünü hem sağlamlık, hem de doğallık bakımından Erkek Çocuk Giyimi alanında tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.

8 Yaş, 10 Yaş, 12 Yaş, 14 Yaş bedeni\bedenleri bulunan bu Erkek Çocuk Pijama için, Lacivert, Gri renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Us. POLO Assn. US-121 Erkek Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Erkek Çocuk Pijama Takım Us. POLO Assn. US-121 ürünü faturada "Us. POLO Assn. US-121" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.