90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Erotica Zincirli Fantezi Lame Takım

Erotica Zincirli Fantezi Lame Takım

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda Erotica markasına ait Erotica Zincirli Fantezi Lame Takım modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz Erotica markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Erotica Zincirli Fantezi Lame Takım modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Erotica markasına ait Erotica Zincirli Fantezi Lame Takım model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Zincirli, boyun ve bilek bantlı fantezi lame takım

 


bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Erotica GC14018 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Erotica Zincirli Fantezi Lame Takım ürünü faturada "Erotica GC14018" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-