Fantazi Atlet Takım

, 4 ürün bulduk!

Fantazi Atlet Takım

Günlük yaşamın monotonluğundan sıkılanlar, ilk defa evlenenler, sevdiği insan ile ilk defa birlikte olacak kadın ve erkekler için üretilen çok özel ürünler var ve bu ürünlere fantezi ürünler deniliyor.

Günlük yaşamda giyilmesi olası olmayan bu giysiler ev içinde hem iç giyim hem de dış giyim ürünü olarak kullanılabiliyor.

Fantezi atlet takım ise sevdiği adama sürpriz yapmak isteyen yaşı başı kaç olursa olsun tercih ettiği çok özel bir ürün grubu. Bu ürünler adından da anlaşılacağı üzere ikili olan takımlar. Üst kısmında atlet, alt kısmında külot yer alıyor. Külotlar da ise tanga, string ağırlıklı olarak kullanılan modeller.

Lycra ve Polyamide bu ürünlerde kullanılan malzemeler ama tabi başka malzemelerde de üretilen fantezi atlet takım ürünleri de farklı markaların ürünlerinde çok özel tasarım ürünler olarak karşımıza çıkabiliyor.

Beden olarak baktığımızda ise S,M,L, XL ve Standart bedenleri bulmak mümkün.

Renk olarak ürünler fantezi olduğundan ağırlıklı olarak kışkırtıcı renkler karşımıza çıkıyor. Siyah kırmızı, fuşya en çok kullanılan renkler. Ama bunun dışında da renkler farklı markalarda bulunabiliyor.

Biraz da tasarımlardan bahsetmek gerekir ise adı üstünde fantezi ürün bunlar. Dantel ağırlıklı olarak bu takımlarda kullanılıyor ve ortaya göze çok hoş görünen bir tasarım çıkıyor.

Fiyatlara baktığımızda da ürünün markasına, modeline, kullanılan malzemeye göre fiyatlar değişiyor.