Feelings 2 Parça Kalp İşlemeli Cami Set

Feelings 2 Parça Kalp İşlemeli Cami Set

Fantazi Takımlar özellikle evlilik hayatının renklendirilmesini isteyen eşler tarafından tercih edilen erotik çekiciliği bulunan bir tür giysidir. Fantazi Takımlar arasında en çok tercih edilen erotik çekiciliği ile ön plana çıkan ürünlerden biride Fantazi Büstiyer Takımıdır. Bu Fantazi Büstiyer Takımları erotik çekiciliği bulunmayan ve günlük kullanımda yaygın olarak kullanılan muadillerine nazaran bayan vücudunun belli kesimlerini ön plana çıkaran bir giysidir.


Çok şirin, Çok seksi ve Çok Kullanışlı. Her zevke hitab eden ve her bayanın gardrobunda olması gereken size enerji verecek eğlenceli bir takım.

Yumuşacık esnek kumaş Özel kalp işlemeler Gündelik kullanıma uygun ağ tasarımı

Standart beden S, M, L bedenler için uygundur.


Özellikle Feelings markası Fantazi Takımlar arasında birçok farklı ürün sunan kaliteli bir markadır. Bu markanın Feelings 2 Parça Kalp İşlemeli Cami Set modeli kalitesi, şıklığı ve erotik çekiciliği sebebiyle ayrıca önemli bir Fantazi Büstiyer Takımdır.

bedenleri mevcut olan Feelings 2 Parça Kalp İşlemeli Cami Set, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Feelings DL1028 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-