90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Feelings Çiçek Desenli Transparan Babydoll & G-string

Feelings Çiçek Desenli Transparan Babydoll & G-string

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Feelings Çiçek Desenli Transparan Babydoll & G-string Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu Feelings markanın Feelings Çiçek Desenli Transparan Babydoll & G-string modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


  • Baklava ve ortalarında çiçek desenli transparan esnek kumaş
  • Aynı kumaştan üretilmiş G-String
  • Standart Beden (M, L, XL bedenler içindir)

Feelings markasının bu Feelings Çiçek Desenli Transparan Babydoll & G-string model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Feelings Çiçek Desenli Transparan Babydoll & G-string, renk seçeneklerine sahip.

Feelings MM 2045 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Feelings Çiçek Desenli Transparan Babydoll & G-string ürünü faturada "Feelings MM 2045" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-