90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Feelings Deri Fırfırlı File Takım

Feelings Deri Fırfırlı File Takım

Fantazi Takımlar özellikle evlilik hayatının renklendirilmesini isteyen eşler tarafından tercih edilen erotik çekiciliği bulunan bir tür giysidir. Fantazi Takımlar arasında en çok tercih edilen erotik çekiciliği ile ön plana çıkan ürünlerden biride Fantazi Büstiyer Takımıdır. Bu Fantazi Büstiyer Takımları erotik çekiciliği bulunmayan ve günlük kullanımda yaygın olarak kullanılan muadillerine nazaran bayan vücudunun belli kesimlerini ön plana çıkaran bir giysidir.


Hem deri, hemde file tutkunları için mükemmel deri ve file kombinasyonu.

  • File ile tasarlanmış külot ve body
  • Body'nin kolları, üst bölümleri ve külotun üst bölümü deri fırfırlarla süslenmiş
  • Esnek yapısı ile her bedene uyumÖzellikle Feelings markası Fantazi Takımlar arasında birçok farklı ürün sunan kaliteli bir markadır. Bu markanın Feelings Deri Fırfırlı File Takım modeli kalitesi, şıklığı ve erotik çekiciliği sebebiyle ayrıca önemli bir Fantazi Büstiyer Takımdır.

bedenleri mevcut olan Feelings Deri Fırfırlı File Takım, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Feelings F 5002 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Feelings Deri Fırfırlı File Takım ürünü faturada "Feelings F 5002" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-