90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Feelings Femina Cami Set

Feelings Femina Cami Set

Fantazi Takımlar özellikle evlilik hayatının renklendirilmesini isteyen eşler tarafından tercih edilen erotik çekiciliği bulunan bir tür giysidir. Fantazi Takımlar arasında en çok tercih edilen erotik çekiciliği ile ön plana çıkan ürünlerden biride Fantazi Büstiyer Takımıdır. Bu Fantazi Büstiyer Takımları erotik çekiciliği bulunmayan ve günlük kullanımda yaygın olarak kullanılan muadillerine nazaran bayan vücudunun belli kesimlerini ön plana çıkaran bir giysidir.


Her bayanın sahip olmak isteyeceği tarzda set, çok alımlı ve seksi.

Standartların üzerinde kalitesi, özel tasarımı ve file kumaşın cazibesi ile hiç çıkartmak istemeyeceksiniz.

Önemli Not : Sınırlı Sayıda İthal Edilmiştir. Lütfen Satın Almadan Önce Renk ve Beden Onayı Alınız.

Renk Seçenekleri:

Naturel

Mavi

Siyah

Beyaz


Özellikle Feelings markası Fantazi Takımlar arasında birçok farklı ürün sunan kaliteli bir markadır. Bu markanın Feelings Femina Cami Set modeli kalitesi, şıklığı ve erotik çekiciliği sebebiyle ayrıca önemli bir Fantazi Büstiyer Takımdır.

bedenleri mevcut olan Feelings Femina Cami Set, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Feelings TL1294 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Feelings Femina Cami Set ürünü faturada "Feelings TL1294" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-