90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Feelings Gül İşlemeli Püsküllü Sütyen & Külot Takım

Feelings Gül İşlemeli Püsküllü Sütyen & Külot Takım

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda Feelings markasına ait Feelings Gül İşlemeli Püsküllü Sütyen & Külot Takım modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz Feelings markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Feelings Gül İşlemeli Püsküllü Sütyen & Külot Takım modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Feelings markasına ait Feelings Gül İşlemeli Püsküllü Sütyen & Külot Takım model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


  • Göğüsler ve külotta Çingene pembesi gül işlemeleri
  • Asimetrik kesim külotun bir tarafında çapraz gelen lastikler ve ön tarafta uzun püsküller
  • Sütyen omuz ve sırt askıları bağcıklı oluşundan her bedene uyumlu
  • Standart Beden (M, L bedenler içindir)

bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Feelings F 7025 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Feelings Gül İşlemeli Püsküllü Sütyen & Külot Takım ürünü faturada "Feelings F 7025" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-