90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Feelings Kadife Strapless Bustier & G-string Takım

Feelings Kadife Strapless Bustier & G-string Takım

Fantazi Takımlar özellikle evlilik hayatının renklendirilmesini isteyen eşler tarafından tercih edilen erotik çekiciliği bulunan bir tür giysidir. Fantazi Takımlar arasında en çok tercih edilen erotik çekiciliği ile ön plana çıkan ürünlerden biride Fantazi Büstiyer Takımıdır. Bu Fantazi Büstiyer Takımları erotik çekiciliği bulunmayan ve günlük kullanımda yaygın olarak kullanılan muadillerine nazaran bayan vücudunun belli kesimlerini ön plana çıkaran bir giysidir.


Yumuşacık parlak bordo kadife kumaşı, çok özel tasarımı ve jarse iç astarı ile farklılık arayanlar için mükemmel bir seçim.

Vücudu saran yumuşak kadife kumaş ve jarse iç astar Büstier ve string üzerinde çapraz bağlar ve siyah şeritler

Free size beden, Esnek yapısı ile S, M bedenler için uygundur.


Özellikle Feelings markası Fantazi Takımlar arasında birçok farklı ürün sunan kaliteli bir markadır. Bu markanın Feelings Kadife Strapless Bustier & G-string Takım modeli kalitesi, şıklığı ve erotik çekiciliği sebebiyle ayrıca önemli bir Fantazi Büstiyer Takımdır.

bedenleri mevcut olan Feelings Kadife Strapless Bustier & G-string Takım, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Feelings F 7140 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Feelings Kadife Strapless Bustier & G-string Takım ürünü faturada "Feelings F 7140" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-