90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Feelings Route 69 Süper String Bikini

Feelings Route 69 Süper String Bikini

Erotik çekicilik kadınların doğasında bulunan bir konudur. Ancak bazen eşler aralarındaki heyecanın artması, evliliklerinin daha da renklenmesi için çeşitli Seksi Elbiseler ve Takımlar kullanmaktadırlar. Bu Seksi Elbiseler ve Takımlar arasında en çok dikkat çeken ürünler arasında Seksi Takımlara sıkça rastlamaktayız. Bu ürünler özellikle sütyen ve külotlar üzerinde erotik çekiciliği körükleyecek ekstra tasarımların uygulanması ile ortaya çıkmaktadır.


Damalı bayrak, Formula 1 ve Route 69 armaları ile süper string Pit Kızı bikinisi.

Bağcıklı ve esnek yapısı ile her bedene ugundur.

String arka bölüm tam string ve iki yandan bağcıklıdır.

Free Size Beden, Esnek yapısı ile S, M, L bedenler için uygundur.
Bu bağlamda özellikle Seksi Elbiseler ve Takımlar üreten Feelings markası adından sıkça söz ettirmekte ve ülkemizde bayanlar arasında en çok tercih edilen marka olmaktadır. Bu markanın Feelings Route 69 Süper String Bikini model Seksi Takımları da diğer ürünleri gibi kendine özgü bir tasarım ve renk uyumu sergilemektedir. Feelings markasına ait Feelings Route 69 Süper String Bikini ürününü en uygun fiyatlar ile icgiyimozel.com sitemiz farkı ile temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Seksi Takımlar için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Feelings MM 1630 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Feelings Route 69 Süper String Bikini ürünü faturada "Feelings MM 1630" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-