Fitness Şort

, 4 ürün bulduk!

Fitness Şort

Giyim konusu sonsuz bir umman gibi. Bunun içine bir de moda konusu girince işin içinden asla çıkılamıyor zira gün geçmiyor ki tematik olarak adlandırılabilecek bir ürün karşımıza çıkmasın.

Neredeyse her ürün bunda teknolojinin de etkileri olunca alt ürünlere ayrılıyor. Buna gerek kadın gerek ise erkek giyiminde görülen şortlar örnek olarak verilebilir.

Şortlar kendi içinde kullanım amacına göre alt başlıklara ayrılıyor ve son yılların en gözde ürünlerinden bir tanesi fitness şort.

Bu ürün adından da anlaşılabileceği üzere spor yapar iken giyilen özel konsept bir şort. Tasarım ve kullanılan malzeme olarak kadınların fitness yaparken hem rahat hareket edebilmesini hem de şıklıkları ile ilgili spor merkezinde ya da spor yapılan başka bir alanda göz kamaştırmasını sağlıyorlar.

Fitness şort olarak karşımıza çıkan ürünler temel olarak olabildiğine mini olarak üretiliyorlar. Lastikli ya da fermuarlı modeller karşımıza çıkabiliyor. Elbette belden bağcıklı olanlar da. Ama bu şort tipinde fermuarlı olan şortlara nadiren rastlanıyor.

S, M, L, XL bu şortlarda en çok kullanılan bedenler. Renk konusunda da herhangi bir kısıtlama yok. Hem açık hem koyu renklerden üretilebilen bu ürünler fitness yaparken terletmeyen, hareketini etkilemeyen özel kumaşlardan yapılıyor ve olması gerektiği gibi kişinin içini belli etmiyorlar.

Yazın sıcak geçtiği günlerde evlerde de kullanılabilir yapıda olan bu şortlarda fiyatlar markasına, kullanılan malzemeye göre değişiyor.