For Dreams Klopatra 1154

For Dreams Klopatra 1154
For Dreams 2017 Koleksiyonu: For Dreams Klopatra 1154

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış For Dreams markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. For Dreams markasının For Dreams Klopatra 1154 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek For Dreams Klopatra 1154 modeli olsun gerekse de For Dreams markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

S, M, L, XL, bedenlere sahip For Dreams Klopatra 1154, Siyah, Gri, Altın renk seçeneklerine sahip.For Dreams 1154 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

2017 For Dreams Büstiyer & Jartiyer

84,68 TL   %33
56,45 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün