Gece Gölge Boş Kap Sütyen Külot Takım 4705

Gece Gölge Boş Kap Sütyen Külot Takım 4705
Gece Gölge 2019 Koleksiyon: Gece Gölge Boş Kap Sütyen Külot Takım 4705

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


Gece Gölge Boş Kap Sütyen Külot Takım Mıa

Boş kap (desteksiz) dantelli sütyen külot takım

Bayanların beğenisini kazanmış olan Gece Gölge markasının bu Gece Gölge Boş Kap Sütyen Külot Takım 4705 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Gece Gölge markasının Gece Gölge Boş Kap Sütyen Külot Takım 4705 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Kırmızı, Gri, Mor renk seçeneği\seçenekleri sunan Gece Gölge Boş Kap Sütyen Külot Takım 4705 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Gece Gölge 4705 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Gece Gölge Boş Kap Sütyen Külot Takım 4705 ürünü faturada "Gece Gölge 4705" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.