Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında ITALIANA markasının Italiana Ipince 5 Den 2208 Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. ITALIANA markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Italiana Ipince 5 Den 2208 Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


5 Den Look
Parlak Düz örgüsü Ile Yokmuş Gibi Hissettiren, Spandex Li Ekstra Ince,"t" Bantlı Külodu Ve Konfor Lastiği Ile Yazlık Ve Gece Kıyafetlerle Giyilecek, özel Ince Çorap.
%90 Polyamide %10 Elastane

, bedenlere sahip Italiana Ipince 5 Den 2208, renk seçeneklerine sahip.ITALIANA 2208 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Italiana Ipince 5 Den 2208 ürünü faturada "ITALIANA 2208" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.