90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Italiana Shıny Flowers Külotlu 15 Den 2147

Italiana Shıny Flowers Külotlu 15 Den 2147

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında ITALIANA markasının Italiana Shıny Flowers Külotlu 15 Den 2147 Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. ITALIANA markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Italiana Shıny Flowers Külotlu 15 Den 2147 Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


15 Den
%70 Polyamide %22 Elastane %8 Lurex

, bedenlere sahip Italiana Shıny Flowers Külotlu 15 Den 2147, renk seçeneklerine sahip.ITALIANA 2147 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Italiana Shıny Flowers Külotlu 15 Den 2147 ürünü faturada "ITALIANA 2147" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-