Çocuklar yetişkinlere göre daha hareketli olabilmektedir. Onların hareketlerini kısıtlamayacak yoruldukları zaman rahat uyuyabilmelerini sağlayacak ve uyurken de onları soğuk gibi dış etkenlerden koruyacak iç ve dış giyim ürünlerine ihtiyaç duyarlar. Özellikle kız çocukları bu konuda erkek çocuklarına göre daha hassas olabilmektedir. Sitemizde Kız Çocuk Giyimi kategorisi altında sunduğumuz Kız Çocuk Eşofmanları hem rahat hareket imkânı sağlayan bir tasarım ve malzeme kalitesinde üretilmiş, hem de gündelik aktivitelerinden sonra verilen uyku aralarında rahat uyku çekebilmelerine yardımcı olmaktadır.


%100 Polyester

Bu ürün Anne Kız Eşofman Takım serisi ürünü olup, satın almanız durumunda sadece Kız Çocuğu Eşofman Takımı (Bot Hariç) gönderilmektedir. 
 
Serinin diğer ürünü olan Kız Çocuğu Bot için tıklayınız.
 
Serinin diğer ürünü olan Anne Eşofman Takımı için tıklayınız. 
 
Serinin diğer ürünü olan Anne Bot için tıklayınız. 

Özellikle Kız Çocuk Eşofmanlarında Catherine's markası kalitesini kanıtlamış bir markadır. Ülkemizde Catherine's markası adından sıkça söz ettirmiş ve büyük beğeni toplamıştır. Catherine's markasına ait Kız Çocuğu Eşofman Takımı Catherine's 1101 Kız Çocuk Eşofmanı Kız Çocuk Giyimi kategorisinde gerek sağlamlığı ve gerekse de kalitesi bakımından büyük beğeni almıştır. Catherine's markasının Kız Çocuğu Eşofman Takımı Catherine's 1101 modeli Kız Çocuk Eşofmanını sitemizden en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

3-4 Yaş, 5-6 Yaş, 7-8 Yaş, 9-10 Yaş, 11-12 Yaş, bedenlere sahip Kız Çocuğu Eşofman Takımı Catherine's 1101, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Catherine's 1101 Kız Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Kız Çocuğu Eşofman Takımı Catherine's 1101 ürünü faturada "Catherine's 1101" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.