90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
Kız Çocuk Plaj Terliği Modelleri

Kız Çocuk Plaj Terliği

Kız Çocuk Plaj Terliği ModelleriRenkli mi renkli, desenli kız çocuk plaj terliği ile yazın tatil kazalarına bir son verin... Deniz kenarı ve sahillerde kumların üzerinde yürümek, küçük taşlara takılmadan ilerlemek için özel terlikler kullanılmalıdır. Düz ve ince tabanlı olan bu terlikler plaj terliği olarak isimlendirilir. Hem yetişkinler hem de çocuklar için deniz ürünleri arasında mutlaka olması gereken parçalardan birisidir.

Çocuk plaj terliği çeşitlerinden seçim yapılırken çocuğun ayak yapısına göre bir model seçilmelidir. Enlemesine gelen, taraklı ayak yapısına sahip kız çocukları için hafif geniş gelen plaj terliği modelleri idealdir. Dar ayak yapısına sahip kız çocukları içinse ayakların terlik içinden kaymaması için parmak arası modeller tercih edilebilir.

Kız çocukları için plaj terliği seçerken taban kısmı düz modeller tercih edilmelidir. Ancak düz olan bu tabanın kaymaması için terlik tabanında çizgiler ve desenler olan modeller seçilmelidir. Bu çizik ve desenler çocukların düz yerlerde ayakları kaymadan hareket etmelerini sağlar. Düz olan tabanın kalınlığı da rahat hareket etmek için önemlidir. Kumlar arasında ya da sahil kenarındaki küçük taşların çocukların ayaklarına batmaması için orta kalınlıkta tabanı olan terlikler tercih edilmelidir.

Plaj giyim ve aksesuarlarında kaliteli markaların sevilen ürünlerine ulaşmak için icgiyimozel.com adresinden yararlanabilirsiniz. Sitemizde yer alan kız çocuk deniz ürünlerini online alışveriş imkanı ile satın alıp karlı ve hızlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Aradığınız kriterde ürün bulunamamıştır. Aşağıda satışı devam eden benzer ürünleri görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

Alışverişe devam! Bu ürünleri de beğenebilirsiniz.