90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Kom Alice Sabahlık

Kom Alice Sabahlık

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.Gecelik Sabahlık Takımları arasında Kom markasına ait Kom Alice Sabahlık modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Kom markasına ait Kom Alice Sabahlık modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Gri renk seçeneği\seçenekleri sunan Kom Alice Sabahlık için, S-M, L-XL bedenleri bulunmaktadır.Kom 61SB50081 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Kom Alice Sabahlık ürünü faturada "Kom 61SB50081" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
142.5 TL   %33
95,00 TL
--Tükendi--