90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Kom İlk Sütyen Süngerli

Kom İlk Sütyen Süngerli
Genç Kız Sütyenleri veçocuk sütyenleri antibakteriyel özelliğe sahiptir ve bu sütyenler, genç kızların sağlığını korur. En yenigenç kız çocuk sütyen modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Kom İlk Sütyen Süngerli
Gümüş iyonlar sayesinde anti bakteriyel özelliğe de sahip bu sütyenler, genç kızların sağlığını korurken, göğüs yapısının doğru gelişimi için de göğüsleri sıkmadan sarıyor ve destekliyor..
Genç Kız & Çocuk sütyenleri, göğüs yapısının doğru gelişimi için göğüsleri sıkmadan sarar ve destekler. Kom genç kız & çocuk sütyen, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Kom İlk Sütyen Süngerli modeli, kız çocuklar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Kom iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Kom İlk Sütyen Süngerli, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Kom 41SU20141 Kız Çocuk İç Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Kom İlk Sütyen Süngerli ürünü faturada "Kom 41SU20141" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-