La Blinque 2018 Koleksiyon: La Blinque Deri Çamaşır Kostüm Kovboy 8042

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


Ürün Özellikleri: %95 polyamide %5 licra Deri çamaşır lak (iç çamaşıra uygun suni deri). İster çamaşır, iç giyim Olarak kullanın, İsterseniz fantazi kostüm Olarak. Ürün 3 Parçadan Oluşur: Sütyen, string, kovboy short.

<br />

Bu Erotik Kostümler alanında La Blinque markasının ürettiği La Blinque Deri Çamaşır Kostüm Kovboy 8042 modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik La Blinque marka La Blinque Deri Çamaşır Kostüm Kovboy 8042 modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

S-M, L-XL bedenleri mevcut olan La Blinque Deri Çamaşır Kostüm Kovboy 8042, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.



La Blinque lablinque-8042 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Deri Çamaşır Kostüm Kovboy 8042 ürünü faturada "La Blinque lablinque-8042" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.